0 850 532 2675
CNPK
canpak@canpak.com.trSU SEBİLİ TEMİZLİĞİ
Anasayfa » Ne Yaparız » Su Sebili Temizliği

Günlük hayatı kolaylaştıran önemli icatlardan biridir, su sebili. Gerek iş yerinde, gerekse evde yaşamın her alanında, hem sıcak hem soğuk suya kolayca erişmeyi sağlayan bu alet, dikkat edilmezse tehlike de oluşturmaktadır. Uzun zaman kullanılmamış olan su sebilinin 2, sürekli kullanılan su sebillerinin ise 3 – 4 ayda bir kez dezenfekte olması gerekmektedir. Her gün su içtiğimiz sebillerin dezenfektasyonu oldukça önemlidir.

Çünkü kapalı haznesindeki suyun sürekli bölgeye teması, yosunlaşmaya ve oksitlenmeye neden olur. Buda önüne geçilemeyen su kaynaklı bulaşıcı hastalık yayabilir.

Bunu, suyun acı veya kokulu gelmesinden ve suyun eski tadını alamamanızdan anlayabilirsiniz. Sebil temizlikleri buharlı ve ozon makinalarıyla dezenfekte edilmeli, herhangi bir kimyasal madde ( ilaç, deterjan, bez vb. ) temas dahi edilmemelidir. Çünkü insan sağlığı tehlike altına girebilir.

CANPAK Temizlik bu bilinçle, sebil temizliğinde Sanayi tipi buhar makinası ile ozon makinasıyla ve tecrübeli ellerle öncü olup, sizlere kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimler irtibata geçebilir, ücretsiz keşif talep edebilirsiniz..